Isia
IsiaNick: Isia
Rola: Szefowa, Tłumacz, Typesetter, Edytor
O sobie: Małe, rude, kocie i isiowate - chyba najlepiej dobrane słowa, opisujące moją osobę ;p Kocham śpiewać, tłumaczyć (nie tylko mangi, ale w szczególności teksty piosenek), a w wolnym czasie pykam w WoW'a, swoją śliczną draeneiką. Szaleje za kotami, xesami (i tak nikt nie wie co to :<), słodyczami, jestem spokojna do momentu, aż ktoś mnie zdenerwuje - wtedy polecam ukrywać się przed kopniakami i pazurami : D
Moonlight
MoonlightNick: Moonlight
Rola: Zastępczyni szefowej, Tłumacz, Edytor, Typesetter, Korektor
O sobie: Wiecznie marudząca miłośniczka kotów wszelkiej maści. Lubię mangi detektywistyczne, psychologiczne i niebanalne romanse. W wolnych chwilach czytam książki i gram w gry wideo popijając yerba mate.
AnnieAngel
AnnieAngelNick: AnnieAngel
Rola: Tłumacz, Edytor, Typesetter, Korektor
O sobie: Małe, wredne, pyskate, jednak uwielbia się przytulać. Największa maruda w ekipie. Opiekuje się (jak może) klubem mangowym w swojej miejscowości.
Diablo
DiabloNick: Diablo
Rola: Tłumacz
O sobie: Brak
Mizuki
MizukiNick: Mizuki
Rola: Tłumacz, Edytor, Typesetter
O sobie: Bardzo lubię czytać opowiadania, oraz książki, zwłaszcza z wątkami fantastycznymi, wtedy mogę oderwać się od rzeczywistości. Uwielbiam mangi o miłości, ale gdybym miała wymienić ulubioną, to bym nie potrafiła, bo każda na swój sposób jest wyjątkowa. Kocham słuchać muzyki. Marzenie: pojechać kiedyś do Japonii.
LittleRina
LittleRinaNick: LittleRina
Rola: Edytor, Typesetter, Korektor
O sobie: Osoba, której brak którejś klepki. Jest tak dziwna, że można uznać, że wszystkich. Zbytnio nielubiana przez siostry z powodu braku powodu.
migu
miguNick: migu
Rola: Helper
O sobie: Czasem pomagam jak na stronie sie cos popsuje :)
Yokonee
YokoneeNick: Yokonee
Rola: Korektor, Typesetter
O sobie: Mangozjeb, spierdolina lub podludź, ale nigdy otaku. Kocham gry. Mam ironiczne poczucie humoru, preferuję te inteligentniejsze żarty. Nie mam kompleksów, nie przepadam za kwiatami i łażeniem po sklepach. Lubię ładne kobiety z niezłym ciałem, dubstep i house. Uwielbiam gotować, ale gotowanie nie lubi mnie. Pragnę motocykla, ale jak na razie jest to marzenie ściętej głowy.
Moonrien
MoonrienNick: Moonrien
Rola: Tłumacz, Edytor, Typesetter, Korektor
O sobie: Niepowtarzalna zołza i zło wcielone.
Elaila
ElailaNick: Elaila
Rola: Edytor
O sobie: Według innych poważna, dojrzała i wesoła, bo dobrze się uczy i zawsze można z nią pogadać, ale w rzeczywistości na maxa zakochana w książkach, szalona dziewczyna, która kocha pieseły <3 i kreskówki, od anime począwszy na bajkach z dzieciństwa zakończywszy. Cała ja ;).
Naho
NahoNick: Naho
Rola: Typesetter
O sobie: Jestem wesołą i sympatyczną osobą. Bardzo lubię czytać książki młodzieżowe, powieści grozy oraz mangi ^^. Uwielbiam oglądać anime, horrory oraz filmy na podstawie komiksów Marvela <3. Moje ulubione anime to Naruto, Orange, Kamisama Hajimemashita, Sukkite ii na yo i wiele innych :3. Uwielbiam koty :D, chciałabym się kiedyś nauczyć japońskiego i zwiedzić Japonię! Lubię słuchać wszystkiego co wpadnie mi w ucho :D, od kilku lat słucham j-popu i k-popu ;)
Tess
TessNick: Tess
Rola: Tłumacz
O sobie: Kocham fantastykę, kryminały, sport i góry, ale chętnie rozmawiam na różne tematy. Nie znoszę tłumów. Nie wyobrażam sobie domu bez kota, dwóch...w sumie może być ich dużo.
Patty
PattyNick: Patty
Rola: Edytor
O sobie: Urocza słabosłyszącą Pani pedagog, która uwielbia rysować, mimo to ciągle ma brak weny twórczej. Kocham książki i mangi, uwielbiam oglądać filmy i anime. Mimo że na co dzień zajmuje się pracą to uwielbiam poświęcać czas mojej adoptowanej kotce Arii. Jestem skryta na pierwszy rzut oka ale nie do poznania przy bliższym poznaniu. Oddana i kochająca bliskie sobie osoby. <3
Kangae
KangaeNick: Kangae
Rola: Tłumacz
O sobie: Marzycielka z głową pełną pomysłów i planów, które próbuje spełnić. Często bywa na konwentach, a jej celem jest uszczęśliwianie ludzi ^^ Interesuje się Japonią, Koreą i Chinami, muzyką, filmami, anime, książkami, mangami, rysowaniem, pisaniem i.... za dużo tego by wymieniać xd
Beata
BeataNick: Beata
Rola: Tłumacz
O sobie: Lubię koty, czytanie książek i zakupy.
Byli z nami
aariadna, Akane, Akashi, alphonse, Amaya, Anee-chan, Animola, Aria, Arin, Arya, Ashibaru, Bleti-san, Blue Sky, Break, Bree, Centari, Charlotte, ChibiPanda, Chihiro, Chika, Clarivy, Dusia, Dzordi, Etsae, FenekAlfa, Hihara, Hikaru-chan, hsgsn, isei92, Kanna, Karin, Kasumi, Katsumi, Kinia, Kirigaya_Kazuhiko, Klarda, LeoShidomeki, Lineczka, Loki, Loli, Lovely, Luchianka, Luspea, MalaMi95, Mao, Marcin82345, Megu, Megumi, Mei, Miku, Milka-chin, mimi6666, MirandaHathaway, Mirena-chan, Mitsuki, Miyove, Moguren, Morfina, Nachii-chan, Nagash, Naja, Najka, Nariani, Naruko-chan, Nefereth, Niara_Dased, Nimmi, Nita, Nunna, Nyuchii, Ochiyo, ordinarymaiky, Purrin, Raimei, Rast, Rukia, RuriGokou, Saki, Sania, Sayuri, Serenity, Setsuki, Sheetal, Shinarii, Shiroi, ShiroiOkami, ShiroNekoo, ShuKari, Shun, Sil-chan, Sora, Tachibana, Teela, Tornak, Toya, Tsuki-san, Tsukimi, Wajsen, Wicked Juti, WisniowaDelicja, WrednaDosia, xMomoi, Yunis