...pojawia się nowa aktualka! Tak, na sam koniec miesiąca, mamy dla was jeszcze kilka rozdziałów, żebyście mogli je czytać podczas tych śnieżnych dni :)

GE - Good Ending vol. 9 ch. 83
Kedamono Kareshi vol. 3 ch. 19
ReMarina vol. 3 ch. 17
Uwasa no Midori-kun!! vol. 10 ch. 42

Miłego czytania i do zobaczenia w następnej, nieco większej aktualce!


Czytaj Więcej...
Cześć! Czy u Was też jest taka szalona pogoda? Tu słońce, tu deszcz, ba, nawet śnieg spadł w niektórych miejscach! Istne szaleństwo pogodowe, no nie powiem :D Trzeba mieć przy sobie na wszelki wypadek każdy rodzaj ochrony przed pogodą, bo inaczej może was śnieg zaskoczyć tak jak moje buty wczoraj :D

GE - Good Ending
vol. 9 ch. 82
Honey x Honey Drops vol. 2 ch. 11
Re:Marina vol. 2...

Czytaj Więcej...
Na koniec miesiąca, zestaw rozdziałów dla naszych czytelników :) Miłego czytania!

GE - Good Ending
vol. 9 ch. 81
ReMarina vol. 2 ch. 15
Sugar Sugar Rune vol. 2 ch. 7
Uwasa no Midori-kun!! vol. 9 ch. 40.5


Czytaj Więcej...
Witaj szkoło!2017-08-31
Hej! Tytuł taki, jak większość napisów i reklam, które się teraz widzi. Pamiętam, jak zawsze denerwowało mnie, że piszą o szkole już od 1 Sierpnia i nie dają zapomnieć o tym, że wakacje się kończą... Jakby nie mogli poczekać z tymi reklamami chociaż do połowy Sierpnia!
Jak zauważyliście, jutro jest 1 Wrzesień, ale szkoła zaczyna się dopiero od poniedziałku, więc to...

Czytaj Więcej...
W ten bardzo upalny dzień, a jednocześnie ostatni dzień Lipca, serwujemy wam porcję rodziałów! Kolejne już w przyszłym miesiącu, a póki co, życzę miłego czytania!

GE - Good Ending vol. 9 ch. 79
ReMarina vol. 2 ch. 14
Switch vol. 1 ch. 6.1
Yumeiro Patissiere vol. 3 ch. 11.2

Czytaj Więcej...
A może raczej powinnam napisać "ch. 2", a nie "cz. 2"? :D Tak, oto wyczekiwana przez wszystkich druga część naszej urodzinowej aktualki! Tym razem serwujemy brakujące rozdziały, które nie pojawiły się tydzień temu i w ten oto sposób, każda nasza manga doczekała się nowego rozdziału! A lista wygląda następująco:

14-sai no Koi vol. 6 ch. 28.2
31 Ai Dream vol. 1 ch. 4
Crash! vol....

Czytaj Więcej...
Cześć! Jak pewnie większość z was zauważyła, w maju nie było aktualki...? Tak, ci, którzy śledzą nas na Facebook'u, zapewne wiedzą dlaczego... A dla tych, którzy tego nie robią, można powiedzieć, że wyszła dziś całkiem niezła niespodzianka! Dzień 4 czerwca jest dla MiA dniem wyjątkowym, ponieważ są to nasze urodziny! A wiecie co to oznacza? Dużo, dużo rozdziałów!...

Czytaj Więcej...
bo przeplata... Trochę zi- TROCHĘ? Ja tam widzę dużo, dużo więcej niż trochę! Nie wiem jak wy, ale ja już bardzo tęsknię za wiosną i ładną pogodą. Dla umilenia czasu, polecam schować się pod kocyk, wziąć ciepłą herbatkę i czytać mangi. Aż dziwne, że piszę takie rzeczy pod koniec kwietnia, a nie w grudniu :D

14-sai no Koi vol. 6 ch. 27
Crayon Days - Daikirai na Aitsu...

Czytaj Więcej...
Mamy dla Was nowe rozdziały! Tak, nadszedł czas na nową dostawę rzeczy do czytania od MiA! A w dzisiejszej aktualce, jak zawsze serwujemy same świetne tytuły, a nawet jeden nowy. Jeśli jesteście ciekawi naszego nowego projektu i chcecie przeczytać coś dobrego, ewentualnie jeśli czytacie wszystkie mangi na MiA, to na pewno będziecie zachwyceni.

14-sai no Koi vol. 6 ch. 27
Crayon Days...

Czytaj Więcej...
Luty... 28?!2017-02-28
Hej! Tym razem bardzo mnie zaskoczył fakt, że już jest koniec miesiąca, a ja nie dodałam nowych rozdziałów! Także wrzucam wam szybko nowe rozdzialiki i uciekam. Miłego czytania!

Crayon Days - Daikirai na Aitsu vol. 4 ch. 24
GALS! vol. 7 ch. 27.2
GE - Good Ending vol. 8 ch. 73
Hyouka vol. 2 ch. 6
Koe de Oshigoto! vol. 10 ch. 57
Nagareboshi Lens vol. 5 ch. 21
Suki tte Ii na yo vol. 11 ch....

Czytaj Więcej...