Popularne
Na koniec miesiąca, zestaw rozdziałów dla naszych czytelników :) Miłego czytania!

GE - Good Ending
vol. 9 ch. 81
ReMarina vol. 2 ch. 15
Sugar Sugar Rune vol. 2 ch. 7
Uwasa no Midori-kun!! vol. 9 ch. 40.5


Czytaj Więcej...
Witaj szkoło!2017-08-31
Hej! Tytuł taki, jak większość napisów i reklam, które się teraz widzi. Pamiętam, jak zawsze denerwowało mnie, że piszą o szkole już od 1 Sierpnia i nie dają zapomnieć o tym, że wakacje się kończą... Jakby nie mogli poczekać z tymi reklamami chociaż do połowy Sierpnia!
Jak zauważyliście, jutro jest 1 Wrzesień, ale szkoła zaczyna się dopiero od poniedziałku, więc to...

Czytaj Więcej...
W ten bardzo upalny dzień, a jednocześnie ostatni dzień Lipca, serwujemy wam porcję rodziałów! Kolejne już w przyszłym miesiącu, a póki co, życzę miłego czytania!

GE - Good Ending vol. 9 ch. 79
ReMarina vol. 2 ch. 14
Switch vol. 1 ch. 6.1
Yumeiro Patissiere vol. 3 ch. 11.2

Czytaj Więcej...
A może raczej powinnam napisać "ch. 2", a nie "cz. 2"? :D Tak, oto wyczekiwana przez wszystkich druga część naszej urodzinowej aktualki! Tym razem serwujemy brakujące rozdziały, które nie pojawiły się tydzień temu i w ten oto sposób, każda nasza manga doczekała się nowego rozdziału! A lista wygląda następująco:

14-sai no Koi vol. 6 ch. 28.2
31 Ai Dream vol. 1 ch. 4
Crash! vol....

Czytaj Więcej...
Cześć! Jak pewnie większość z was zauważyła, w maju nie było aktualki...? Tak, ci, którzy śledzą nas na Facebook'u, zapewne wiedzą dlaczego... A dla tych, którzy tego nie robią, można powiedzieć, że wyszła dziś całkiem niezła niespodzianka! Dzień 4 czerwca jest dla MiA dniem wyjątkowym, ponieważ są to nasze urodziny! A wiecie co to oznacza? Dużo, dużo rozdziałów!...

Czytaj Więcej...
bo przeplata... Trochę zi- TROCHĘ? Ja tam widzę dużo, dużo więcej niż trochę! Nie wiem jak wy, ale ja już bardzo tęsknię za wiosną i ładną pogodą. Dla umilenia czasu, polecam schować się pod kocyk, wziąć ciepłą herbatkę i czytać mangi. Aż dziwne, że piszę takie rzeczy pod koniec kwietnia, a nie w grudniu :D

14-sai no Koi vol. 6 ch. 27
Crayon Days - Daikirai na Aitsu...

Czytaj Więcej...
Mamy dla Was nowe rozdziały! Tak, nadszedł czas na nową dostawę rzeczy do czytania od MiA! A w dzisiejszej aktualce, jak zawsze serwujemy same świetne tytuły, a nawet jeden nowy. Jeśli jesteście ciekawi naszego nowego projektu i chcecie przeczytać coś dobrego, ewentualnie jeśli czytacie wszystkie mangi na MiA, to na pewno będziecie zachwyceni.

14-sai no Koi vol. 6 ch. 27
Crayon Days...

Czytaj Więcej...
Luty... 28?!2017-02-28
Hej! Tym razem bardzo mnie zaskoczył fakt, że już jest koniec miesiąca, a ja nie dodałam nowych rozdziałów! Także wrzucam wam szybko nowe rozdzialiki i uciekam. Miłego czytania!

Crayon Days - Daikirai na Aitsu vol. 4 ch. 24
GALS! vol. 7 ch. 27.2
GE - Good Ending vol. 8 ch. 73
Hyouka vol. 2 ch. 6
Koe de Oshigoto! vol. 10 ch. 57
Nagareboshi Lens vol. 5 ch. 21
Suki tte Ii na yo vol. 11 ch....

Czytaj Więcej...
Hej! Tak, wiem, ostatni dzień stycznia, chyba najbardziej niespodziewany dzień na aktualkę! Kto by się spodziewał, że aktualka pojawi się jeszcze w styczniu i to nie w weekend, a w środku tygodnia! Lepiej żeby was to jednak nie odciągnęło od nauki, bo zapewne wiele osób ma teraz sesje... Także macie okazję zrelaksować się przy rozdziałach w wolnej chwili.

14-sai no Koi vol. 6...

Czytaj Więcej...
Hej! Jak minęły wam święta? Mam nadzieję, że spędziliście je w spokojnej, rodzinnej atmosferze! No i oczywiście, że wypoczęliście i najedliście się za wszystkie czasy :D Teraz jest jeszcze parę wolnych dni (przynajmniej dla osób, które nie mają pracy), więc myślę, że to idealny moment na nowe rozdziały! W oczekiwaniu na sylwestra, możecie siąść i czytać swoje...

Czytaj Więcej...