Popularne
Nowości2013-01-13
O, jaki cudowny tytuł dzisiejszej aktualki :O Tak, też mi się podoba :D Jest taki prosty, a zarazem pełen treści, która ujęta jest w 1 słowie! No.
Po pierwsze - mamy w końcu działający download! Mniej więcej przynajmniej, bo jeszcze kilka błędów trzeba poprawić, no i przyznam, że poprzegapiałam! co wrzuciłam, a co nie i ciężko mi teraz wyłapać pojedyncze rozdziały...

Czytaj Więcej...
Cześć Wszystkim. Jak już pewnie część z osób odwiedzających stronę zdążyła zauważyć od około godziny strona raz działa, raz nie. Spowodowane jest to tym, że trwają prace związane z wprowadzeniem nowego downloadu i paru innych modyfikacji. Na chwilę obecną strona jest już w miarę "stabilna".
Download nie działa jeszcze w pełni i staram się to jak najszybciej...

Czytaj Więcej...
Hej! Tak, sama siebie zaskakuję faktem, że dzisiaj dodaję aktualkę. Na początek, napiszę to dużymi literami, żeby było widać...

WYNIKI KONKURSU:


I MIEJSCE: Hanami
II MIEJSCE: Maron
Nagroda pocieszenia: Hikaru-chan

Dziękuję wszystkim uczestnikom, pewnie jeszcze będziemy robić jakieś konkursy, więc będzie okazja, żeby znowu powalczyć :)
A co dziś? Dwie, ważne jak...

Czytaj Więcej...
DZIEŃ 12

Tak, dzisiaj przed nami ostatni dzień z naszego maratonu. Zgodnie ze schematem, dzisiaj serwujemy mangę o 12 rozdziałach ;) Na początku chciałabym podziękować całej ekipie MiA. Odwaliliście kawał dobrej roboty, niektóre osoby nawet przeszły samych siebie - jestem naprawdę dumna z waszej pracy! I gratuluję, oby tak dalej :) Były lepsze i gorsze momenty, takie i inne...

Czytaj Więcej...
Boyfriend2013-01-04
DZIEŃ 11

No, no, powiem wam, że powoli zbliżamy się do końca :) Dziś przed wami manga, która ma 11 rozdziałów, jak przystało na dzień jedenasty, a więc już przedostatni, serwowany przez nas, świąteczny projekt w cyklu 12 aktualek ;)
A co dzisiaj? Manga o przesłodkiej kresce, która mnie urzeka za każdym razem, gdy na nią patrzę. Historia też całkiem przypadła mi do...

Czytaj Więcej...
DZIEŃ 10

Na ostatnią chwilę, wykończona psychicznie i fizycznie, wrzucam Wam tą aktualkę. Tak, okoliczności zmusiły mnie do robienia typesettingu, a robić tego naprawdę nie lubię :( No ale zbyt bardzo zależało mi, żeby nasze świąteczne rozdziały pojawiły się dziś, więc z WIELKĄ pomocą ekipy MiA, udało nam się wyrobić na czas, uff, jaka ulga :)
A co dzisiaj? Fani...

Czytaj Więcej...
DZIEŃ 9

Oj wystraszyłam się dziś niezmiernie. Wchodzę na forum i dowiaduję się, że naszej TSorce (jakie słowo :O) padł komputer, a to było jednoznaczne z tym, że rozdziałów na dziś nie będzie :( Już miałam pisać smutną notkę na stronie, a tu... niespodzianka! I rozdziały są : D I to jak przystało na dzień dziewiąty, jest ich 9 ;)
A co dzisiaj? Jeden z naszych...

Czytaj Więcej...
100% no Kimi e2013-01-01
DZIEŃ 8

I jak tam po Sylwestrze? Bo ja ledwie się ruszam i powiem szczerze, że wczorajszy wieczór (noc?) mogę zaliczyć jako jeden z moich najlepszych Sylwestrów. W końcu liczy się dobre towarzystwo ;) Byłam także przekonana, że spotkałam lidera zespołu Weekend, ale niestety - dziś mnie oświecili, że to jednak nie był on :( Ale mam wspomnienia!
A dziś, jak przystało na...

Czytaj Więcej...
Asa Made, Motto2012-12-31
DZIEŃ 7

7 dzień. Dzisiaj na szybko, ponieważ się śpieszę, w końcu jest 31 grudnia :P
Ale jak ktoś chce przeczytać jedną z tych historii, gdzie mamy trochę zboczonych scen, zboczonego typka i jego brata bliźniaka, to zapraszam do czytania ;)

Asa Made Motto vol. 1 ch. 1
Asa Made Motto vol. 1 ch. 2
Asa Made Motto vol. 1 ch. 3
Asa Made Motto vol. 1 ch. 4
Asa Made Motto...


Czytaj Więcej...
Loose Leaf2012-12-30
DZIEŃ 6

Tak, to już szósta z serii aktualka, tak więc jesteśmy dokładnie w połowie! Zgodnie z zamysłem, dziś mamy dla Was 6 rozdziałów :D! Trzymajcie za Nas kciuki, co byśmy wytrwali do 12 aktualki, gdyż ciągle pracujemy jak mrówki i staramy się ze wszystkim wyrobić! ;)
A co dzisiaj? Nowa szkoła, nowe otoczenie, nowi ludzie - z takimi trudnościami musi zmierzyć się...

Czytaj Więcej...